trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 06:03 | |
Skalka | 06:06 | |
Strašnická | 06:08 | |
Želivského | 06:10 | |
Flora | 06:12 | |
Jiřího z Poděbrad | 06:13 | |
Náměstí Míru | 06:15 | |
Muzeum - A | 06:16 | |
Můstek - A | 06:18 | |
Staroměstská | 06:19 | |
Malostranská | 06:21 | |
Hradčanská | 06:22 | |
Dejvická | 06:24 | |
Bořislavka | 06:27 | |
Nádraží Veleslavín | 06:29 | |
Petřiny | 06:31 | |
Nemocnice Motol | 06:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost