trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 14:49 | |
Vltavská | 14:51 | |
Strossmayerovo náměstí | 14:52 | |
Kamenická | 14:54 | |
Letenské náměstí | 14:55 | |
Korunovační | 14:56 | |
Sparta | 14:57 | |
Hradčanská | 14:59 | |
Prašný most | 15:01 | |
Vozovna Střešovice | 15:03 | |
Hládkov | 15:05 | |
Malovanka | 15:07 | |
Marjánka | 15:08 | |
Drinopol | 15:09 | |
U Kaštanu | 15:10 | |
Břevnovský klášter | 15:11 | |
Říčanova | 15:12 | |
Vypich | 15:13 | |
Obora Hvězda | 15:14 | |
Malý Břevnov | 15:15 | |
Bílá Hora | 15:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost