trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 14:55 | |
Skalka | 14:57 | |
Strašnická | 15:00 | |
Želivského | 15:02 | |
Flora | 15:04 | |
Jiřího z Poděbrad | 15:05 | |
Náměstí Míru | 15:07 | |
Muzeum - A | 15:09 | |
Můstek - A | 15:10 | |
Staroměstská | 15:12 | |
Malostranská | 15:13 | |
Hradčanská | 15:15 | |
Dejvická | 15:17 | |
Bořislavka | 15:20 | |
Nádraží Veleslavín | 15:22 | |
Petřiny | 15:24 | |
Nemocnice Motol | 15:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost