trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 06:23 | |
Skalka | 06:26 | |
Strašnická | 06:28 | |
Želivského | 06:30 | |
Flora | 06:32 | |
Jiřího z Poděbrad | 06:33 | |
Náměstí Míru | 06:35 | |
Muzeum - A | 06:36 | |
Můstek - A | 06:38 | |
Staroměstská | 06:39 | |
Malostranská | 06:41 | |
Hradčanská | 06:42 | |
Dejvická | 06:44 | |
Bořislavka | 06:47 | |
Nádraží Veleslavín | 06:49 | |
Petřiny | 06:51 | |
Nemocnice Motol | 06:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost