trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 21:25 | |
Skalka | 21:27 | |
Strašnická | 21:30 | |
Želivského | 21:32 | |
Flora | 21:34 | |
Jiřího z Poděbrad | 21:35 | |
Náměstí Míru | 21:37 | |
Muzeum - A | 21:39 | |
Můstek - A | 21:40 | |
Staroměstská | 21:42 | |
Malostranská | 21:43 | |
Hradčanská | 21:45 | |
Dejvická | 21:47 | |
Bořislavka | 21:50 | |
Nádraží Veleslavín | 21:52 | |
Petřiny | 21:54 | |
Nemocnice Motol | 21:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost