trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 13:50 | |
Petřiny | 13:53 | |
Nádraží Veleslavín | 13:55 | |
Bořislavka | 13:56 | |
Dejvická | 13:59 | |
Hradčanská | 14:01 | |
Malostranská | 14:02 | |
Staroměstská | 14:04 | |
Můstek - A | 14:05 | |
Muzeum - A | 14:07 | |
Náměstí Míru | 14:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 14:10 | |
Flora | 14:12 | |
Želivského | 14:14 | |
Strašnická | 14:16 | |
Skalka | 14:19 | |
Depo Hostivař | 14:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost