trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 06:21 | |
Petřiny | 06:23 | |
Nádraží Veleslavín | 06:25 | |
Bořislavka | 06:27 | |
Dejvická | 06:30 | |
Hradčanská | 06:31 | |
Malostranská | 06:33 | |
Staroměstská | 06:34 | |
Můstek - A | 06:36 | |
Muzeum - A | 06:37 | |
Náměstí Míru | 06:39 | |
Jiřího z Poděbrad | 06:40 | |
Flora | 06:42 | |
Želivského | 06:44 | |
Strašnická | 06:46 | |
Skalka | 06:49 | |
Depo Hostivař | 06:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost