trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 00:56 | |
Hostivařská | 00:57 | |
Na Groši | 00:58 | |
Obchodní centrum Hostivař | 00:59 | |
Sídliště Zahradní Město | 01:00 | |
Zahradní Město | 01:01 | |
Na Padesátém | 01:02 | |
Dubečská | 01:03 | |
Radošovická | 01:05 | |
Nádraží Strašnice | 01:06 | |
Na Hroudě | 01:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost