trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 06:47 | |
Skalka | 06:50 | |
Strašnická | 06:52 | |
Želivského | 06:55 | |
Flora | 06:56 | |
Jiřího z Poděbrad | 06:58 | |
Náměstí Míru | 07:00 | |
Muzeum - A | 07:01 | |
Můstek - A | 07:03 | |
Staroměstská | 07:04 | |
Malostranská | 07:06 | |
Hradčanská | 07:08 | |
Dejvická | 07:09 | |
Bořislavka | 07:12 | |
Nádraží Veleslavín | 07:14 | |
Petřiny | 07:16 | |
Nemocnice Motol | 07:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost