trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 12:02 | |
Skalka | 12:05 | |
Strašnická | 12:07 | |
Želivského | 12:10 | |
Flora | 12:11 | |
Jiřího z Poděbrad | 12:13 | |
Náměstí Míru | 12:15 | |
Muzeum - A | 12:16 | |
Můstek - A | 12:18 | |
Staroměstská | 12:19 | |
Malostranská | 12:21 | |
Hradčanská | 12:23 | |
Dejvická | 12:24 | |
Bořislavka | 12:27 | |
Nádraží Veleslavín | 12:29 | |
Petřiny | 12:31 | |
Nemocnice Motol | 12:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost