trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 09:15 | |
Poliklinika Barrandov | 09:16 | |
Chaplinovo náměstí | 09:17 | |
K Barrandovu | 09:18 | |
Geologická | 09:19 | |
Hlubočepy | 09:22 | |
Zlíchov | 09:24 | |
Lihovar | 09:26 | |
ČSAD Smíchov | 09:27 | |
Smíchovské nádraží | 09:30 | |
Plzeňka | 09:31 | |
Na Knížecí | 09:32 | |
Anděl | 09:35 | |
Arbesovo náměstí | 09:37 | |
Švandovo divadlo | 09:38 | |
Újezd | 09:39 | |
Hellichova | 09:40 | |
Malostranské náměstí | 09:42 | |
Malostranská | 09:45 | |
Chotkovy sady | 09:48 | |
Hradčanská | 09:50 | |
Vítězné náměstí | 09:53 | |
Dejvická | 09:55 | |
Thákurova | 09:56 | |
Hadovka | 09:57 | |
Na Pískách | 09:58 | |
Bořislavka | 09:59 | |
Sídliště Červený Vrch | 10:00 | |
Červený Vrch | 10:02 | |
Nádraží Veleslavín | 10:03 | |
Nad Džbánem | 10:04 | |
Vozovna Vokovice | 10:05 | |
Divoká Šárka | 10:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost