jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
20
Anděl - Smíchovské nádraží
trasa
zastávka
čas
Anděl
05:15
vystoupit »
Na Knížecí
05:17
vystoupit »
Plzeňka
05:18
vystoupit »
Smíchovské nádraží
05:19
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.