trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 08:40 | |
Skalka | 08:42 | |
Strašnická | 08:45 | |
Želivského | 08:47 | |
Flora | 08:49 | |
Jiřího z Poděbrad | 08:50 | |
Náměstí Míru | 08:52 | |
Muzeum - A | 08:54 | |
Můstek - A | 08:55 | |
Staroměstská | 08:57 | |
Malostranská | 08:58 | |
Hradčanská | 09:00 | |
Dejvická | 09:02 | |
Bořislavka | 09:05 | |
Nádraží Veleslavín | 09:07 | |
Petřiny | 09:09 | |
Nemocnice Motol | 09:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost