trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 04:40 | |
Hradčanská | 04:41 | |
Malostranská | 04:43 | |
Staroměstská | 04:44 | |
Můstek - A | 04:46 | |
Muzeum - A | 04:47 | |
Náměstí Míru | 04:49 | |
Jiřího z Poděbrad | 04:50 | |
Flora | 04:52 | |
Želivského | 04:54 | |
Strašnická | 04:56 | |
Skalka | 04:59 | |
Depo Hostivař | 05:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost