trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 22:11 | |
Petřiny | 22:13 | |
Nádraží Veleslavín | 22:15 | |
Bořislavka | 22:17 | |
Dejvická | 22:20 | |
Hradčanská | 22:21 | |
Malostranská | 22:23 | |
Staroměstská | 22:24 | |
Můstek - A | 22:26 | |
Muzeum - A | 22:27 | |
Náměstí Míru | 22:29 | |
Jiřího z Poděbrad | 22:30 | |
Flora | 22:32 | |
Želivského | 22:34 | |
Strašnická | 22:36 | |
Skalka | 22:39 | |
Depo Hostivař | 22:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost