trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Podbaba | 06:06 | |
Zelená | 06:07 | |
Lotyšská | 06:08 | |
Vítězné náměstí | 06:09 | |
Hradčanská | 06:12 | |
Chotkovy sady | 06:14 | |
Malostranská | 06:17 | |
Staroměstská | 06:18 | |
Karlovy lázně | 06:19 | |
Národní divadlo | 06:22 | |
Národní třída | 06:24 | |
Karlovo náměstí | 06:26 | |
Moráň | 06:27 | |
Botanická zahrada | 06:28 | |
Albertov | 06:29 | |
Ostrčilovo náměstí | 06:30 | |
Svatoplukova | 06:32 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 06:33 | |
Náměstí Bratří Synků | 06:35 | |
Nuselská radnice | 06:37 | |
Palouček | 06:38 | |
Pražského povstání | 06:40 | |
Na Veselí | 06:42 | |
Vozovna Pankrác | 07:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost