trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 18:28 | |
Petřiny | 18:30 | |
Nádraží Veleslavín | 18:32 | |
Bořislavka | 18:34 | |
Dejvická | 18:37 | |
Hradčanská | 18:38 | |
Malostranská | 18:40 | |
Staroměstská | 18:41 | |
Můstek - A | 18:43 | |
Muzeum - A | 18:45 | |
Náměstí Míru | 18:46 | |
Jiřího z Poděbrad | 18:48 | |
Flora | 18:49 | |
Želivského | 18:51 | |
Strašnická | 18:54 | |
Skalka | 18:57 | |
Depo Hostivař | 19:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost