trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 12:55 | |
Skalka | 12:57 | |
Strašnická | 13:00 | |
Želivského | 13:02 | |
Flora | 13:04 | |
Jiřího z Poděbrad | 13:05 | |
Náměstí Míru | 13:07 | |
Muzeum - A | 13:09 | |
Můstek - A | 13:10 | |
Staroměstská | 13:12 | |
Malostranská | 13:13 | |
Hradčanská | 13:15 | |
Dejvická | 13:17 | |
Bořislavka | 13:20 | |
Nádraží Veleslavín | 13:22 | |
Petřiny | 13:24 | |
Nemocnice Motol | 13:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost