trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 06:40 | |
Skalka | 06:42 | |
Strašnická | 06:45 | |
Želivského | 06:47 | |
Flora | 06:49 | |
Jiřího z Poděbrad | 06:50 | |
Náměstí Míru | 06:52 | |
Muzeum - A | 06:54 | |
Můstek - A | 06:55 | |
Staroměstská | 06:57 | |
Malostranská | 06:58 | |
Hradčanská | 07:00 | |
Dejvická | 07:02 | |
Bořislavka | 07:05 | |
Nádraží Veleslavín | 07:07 | |
Petřiny | 07:09 | |
Nemocnice Motol | 07:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost