trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 11:44 | |
Sídliště Modřany | 11:44 | |
Modřanská rokle | 11:45 | |
U Libušského potoka | 11:46 | |
Poliklinika Modřany | 11:47 | |
Čechova čtvrť | 11:48 | |
Nádraží Modřany | 11:50 | |
Modřanská škola | 11:51 | |
Belárie | 11:52 | |
Černý kůň | 11:53 | |
Nádraží Braník | 11:55 | |
Pobřežní cesta | 11:56 | |
Přístaviště | 11:57 | |
Dvorce | 11:59 | |
Kublov | 12:01 | |
Podolská vodárna | 12:03 | |
Výtoň | 12:05 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 12:06 | |
Jiráskovo náměstí | 12:09 | |
Národní divadlo | 12:12 | |
Staroměstská | 12:14 | |
Právnická fakulta | 12:16 | |
Čechův most | 12:18 | |
Strossmayerovo náměstí | 12:21 | |
Veletržní palác | 12:22 | |
Výstaviště Holešovice | 12:24 | |
Nádraží Holešovice | 12:26 | |
Trojská | 12:28 | |
Nad Trojou | 12:29 | |
Hercovka | 12:31 | |
Ke Stírce | 12:33 | |
Kobylisy | 12:34 | |
Březiněveská | 12:35 | |
Líbeznická | 12:36 | |
Vozovna Kobylisy | 12:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost