trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 22:58 | |
Sídliště Modřany | 22:58 | |
Modřanská rokle | 22:59 | |
U Libušského potoka | 23:00 | |
Poliklinika Modřany | 23:01 | |
Čechova čtvrť | 23:02 | |
Nádraží Modřany | 23:04 | |
Modřanská škola | 23:05 | |
Belárie | 23:06 | |
Černý kůň | 23:07 | |
Nádraží Braník | 23:09 | |
Pobřežní cesta | 23:10 | |
Přístaviště | 23:11 | |
Dvorce | 23:13 | |
Kublov | 23:15 | |
Podolská vodárna | 23:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost