trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 17:55 | |
Skalka | 17:57 | |
Strašnická | 18:00 | |
Želivského | 18:02 | |
Flora | 18:04 | |
Jiřího z Poděbrad | 18:05 | |
Náměstí Míru | 18:07 | |
Muzeum - A | 18:09 | |
Můstek - A | 18:10 | |
Staroměstská | 18:12 | |
Malostranská | 18:13 | |
Hradčanská | 18:15 | |
Dejvická | 18:17 | |
Bořislavka | 18:20 | |
Nádraží Veleslavín | 18:22 | |
Petřiny | 18:24 | |
Nemocnice Motol | 18:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost