trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 10:14 | |
Sídliště Modřany | 10:14 | |
Modřanská rokle | 10:15 | |
U Libušského potoka | 10:16 | |
Poliklinika Modřany | 10:17 | |
Čechova čtvrť | 10:18 | |
Nádraží Modřany | 10:20 | |
Modřanská škola | 10:21 | |
Belárie | 10:22 | |
Černý kůň | 10:23 | |
Nádraží Braník | 10:25 | |
Pobřežní cesta | 10:26 | |
Přístaviště | 10:27 | |
Dvorce | 10:29 | |
Kublov | 10:31 | |
Podolská vodárna | 10:33 | |
Výtoň | 10:35 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 10:36 | |
Jiráskovo náměstí | 10:39 | |
Národní divadlo | 10:42 | |
Staroměstská | 10:44 | |
Právnická fakulta | 10:46 | |
Čechův most | 10:48 | |
Strossmayerovo náměstí | 10:51 | |
Veletržní palác | 10:52 | |
Výstaviště Holešovice | 10:54 | |
Nádraží Holešovice | 10:56 | |
Trojská | 10:58 | |
Nad Trojou | 10:59 | |
Hercovka | 11:01 | |
Ke Stírce | 11:03 | |
Kobylisy | 11:04 | |
Březiněveská | 11:05 | |
Líbeznická | 11:06 | |
Vozovna Kobylisy | 11:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost