trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 10:20 | |
Petřiny | 10:23 | |
Nádraží Veleslavín | 10:25 | |
Bořislavka | 10:26 | |
Dejvická | 10:29 | |
Hradčanská | 10:31 | |
Malostranská | 10:32 | |
Staroměstská | 10:34 | |
Můstek - A | 10:35 | |
Muzeum - A | 10:37 | |
Náměstí Míru | 10:39 | |
Jiřího z Poděbrad | 10:40 | |
Flora | 10:42 | |
Želivského | 10:44 | |
Strašnická | 10:46 | |
Skalka | 10:49 | |
Depo Hostivař | 10:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost