trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 07:10 | |
Skalka | 07:12 | |
Strašnická | 07:15 | |
Želivského | 07:17 | |
Flora | 07:19 | |
Jiřího z Poděbrad | 07:20 | |
Náměstí Míru | 07:22 | |
Muzeum - A | 07:24 | |
Můstek - A | 07:25 | |
Staroměstská | 07:27 | |
Malostranská | 07:28 | |
Hradčanská | 07:30 | |
Dejvická | 07:32 | |
Bořislavka | 07:35 | |
Nádraží Veleslavín | 07:37 | |
Petřiny | 07:39 | |
Nemocnice Motol | 07:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost