trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 23:23 | |
Skalka | 23:26 | |
Strašnická | 23:28 | |
Želivského | 23:30 | |
Flora | 23:32 | |
Jiřího z Poděbrad | 23:33 | |
Náměstí Míru | 23:35 | |
Muzeum - A | 23:36 | |
Můstek - A | 23:38 | |
Staroměstská | 23:39 | |
Malostranská | 23:41 | |
Hradčanská | 23:42 | |
Dejvická | 23:44 | |
Bořislavka | 23:47 | |
Nádraží Veleslavín | 23:49 | |
Petřiny | 23:51 | |
Nemocnice Motol | 23:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost