trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 16:35 | |
Petřiny | 16:38 | |
Nádraží Veleslavín | 16:40 | |
Bořislavka | 16:41 | |
Dejvická | 16:44 | |
Hradčanská | 16:46 | |
Malostranská | 16:47 | |
Staroměstská | 16:49 | |
Můstek - A | 16:50 | |
Muzeum - A | 16:52 | |
Náměstí Míru | 16:54 | |
Jiřího z Poděbrad | 16:55 | |
Flora | 16:57 | |
Želivského | 16:59 | |
Strašnická | 17:01 | |
Skalka | 17:04 | |
Depo Hostivař | 17:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost