trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 21:43 | |
Petřiny | 21:45 | |
Nádraží Veleslavín | 21:47 | |
Bořislavka | 21:49 | |
Dejvická | 21:52 | |
Hradčanská | 21:53 | |
Malostranská | 21:55 | |
Staroměstská | 21:56 | |
Můstek - A | 21:58 | |
Muzeum - A | 22:00 | |
Náměstí Míru | 22:01 | |
Jiřího z Poděbrad | 22:03 | |
Flora | 22:04 | |
Želivského | 22:06 | |
Strašnická | 22:09 | |
Skalka | 22:12 | |
Depo Hostivař | 22:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost