trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 19:47 | |
Skalka | 19:50 | |
Strašnická | 19:52 | |
Želivského | 19:55 | |
Flora | 19:56 | |
Jiřího z Poděbrad | 19:58 | |
Náměstí Míru | 20:00 | |
Muzeum - A | 20:01 | |
Můstek - A | 20:03 | |
Staroměstská | 20:04 | |
Malostranská | 20:06 | |
Hradčanská | 20:08 | |
Dejvická | 20:09 | |
Bořislavka | 20:12 | |
Nádraží Veleslavín | 20:14 | |
Petřiny | 20:16 | |
Nemocnice Motol | 20:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost