trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 12:58 | |
Petřiny | 13:00 | |
Nádraží Veleslavín | 13:02 | |
Bořislavka | 13:04 | |
Dejvická | 13:07 | |
Hradčanská | 13:08 | |
Malostranská | 13:10 | |
Staroměstská | 13:11 | |
Můstek - A | 13:13 | |
Muzeum - A | 13:15 | |
Náměstí Míru | 13:16 | |
Jiřího z Poděbrad | 13:18 | |
Flora | 13:19 | |
Želivského | 13:21 | |
Strašnická | 13:24 | |
Skalka | 13:27 | |
Depo Hostivař | 13:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost