trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Pankrác | 05:39 | |
Na Veselí | 05:40 | |
Pražského povstání | 05:42 | |
Palouček | 05:44 | |
Nuselská radnice | 05:45 | |
Náměstí Bratří Synků | 05:47 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 05:48 | |
Svatoplukova | 05:50 | |
Ostrčilovo náměstí | 05:51 | |
Albertov | 05:52 | |
Výtoň | 05:53 | |
Podolská vodárna | 05:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost