trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 13:11 | |
Prosek | 13:13 | |
Střížkov | 13:15 | |
Ládví | 13:17 | |
Kobylisy | 13:19 | |
Nádraží Holešovice | 13:23 | |
Vltavská | 13:24 | |
Florenc - C | 13:26 | |
Hlavní nádraží | 13:28 | |
Muzeum - C | 13:29 | |
I. P. Pavlova | 13:31 | |
Vyšehrad | 13:33 | |
Pražského povstání | 13:34 | |
Pankrác | 13:36 | |
Budějovická | 13:38 | |
Kačerov | 13:39 | |
Roztyly | 13:41 | |
Chodov | 13:43 | |
Opatov | 13:45 | |
Háje | 13:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost