trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 07:31 | |
Opatov | 07:33 | |
Chodov | 07:35 | |
Roztyly | 07:37 | |
Kačerov | 07:39 | |
Budějovická | 07:40 | |
Pankrác | 07:42 | |
Pražského povstání | 07:44 | |
Vyšehrad | 07:45 | |
I. P. Pavlova | 07:48 | |
Muzeum - C | 07:49 | |
Hlavní nádraží | 07:50 | |
Florenc - C | 07:52 | |
Vltavská | 07:54 | |
Nádraží Holešovice | 07:56 | |
Kobylisy | 07:59 | |
Ládví | 08:01 | |
Střížkov | 08:03 | |
Prosek | 08:05 | |
Letňany | 08:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost