trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 10:38 | |
Opatov | 10:40 | |
Chodov | 10:42 | |
Roztyly | 10:43 | |
Kačerov | 10:46 | |
Budějovická | 10:47 | |
Pankrác | 10:49 | |
Pražského povstání | 10:50 | |
Vyšehrad | 10:52 | |
I. P. Pavlova | 10:54 | |
Muzeum - C | 10:56 | |
Hlavní nádraží | 10:57 | |
Florenc - C | 10:59 | |
Vltavská | 11:01 | |
Nádraží Holešovice | 11:02 | |
Kobylisy | 11:05 | |
Ládví | 11:07 | |
Střížkov | 11:10 | |
Prosek | 11:11 | |
Letňany | 11:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost