trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 08:35 | |
Prosek | 08:38 | |
Střížkov | 08:39 | |
Ládví | 08:42 | |
Kobylisy | 08:44 | |
Nádraží Holešovice | 08:47 | |
Vltavská | 08:49 | |
Florenc - C | 08:51 | |
Hlavní nádraží | 08:52 | |
Muzeum - C | 08:54 | |
I. P. Pavlova | 08:55 | |
Vyšehrad | 08:57 | |
Pražského povstání | 08:59 | |
Pankrác | 09:00 | |
Budějovická | 09:02 | |
Kačerov | 09:04 | |
Roztyly | 09:06 | |
Chodov | 09:07 | |
Opatov | 09:09 | |
Háje | 09:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost