trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 16:05 | |
Flora | 16:06 | |
Olšanské náměstí | 16:08 | |
Lipanská | 16:09 | |
Husinecká | 16:11 | |
Hlavní nádraží | 16:14 | |
Masarykovo nádraží | 16:16 | |
Náměstí Republiky | 16:18 | |
Dlouhá třída | 16:19 | |
Čechův most | 16:23 | |
Malostranská | 16:26 | |
Malostranské náměstí | 16:28 | |
Hellichova | 16:29 | |
Újezd | 16:31 | |
Švandovo divadlo | 16:32 | |
Arbesovo náměstí | 16:34 | |
Anděl | 16:37 | |
Bertramka | 16:39 | |
U Zvonu | 16:40 | |
Klamovka | 16:41 | |
Kavalírka | 16:43 | |
Kotlářka | 16:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost