trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 07:55 | |
Opatov | 07:57 | |
Chodov | 07:59 | |
Roztyly | 08:01 | |
Kačerov | 08:03 | |
Budějovická | 08:04 | |
Pankrác | 08:06 | |
Pražského povstání | 08:07 | |
Vyšehrad | 08:09 | |
I. P. Pavlova | 08:11 | |
Muzeum - C | 08:13 | |
Hlavní nádraží | 08:14 | |
Florenc - C | 08:16 | |
Vltavská | 08:18 | |
Nádraží Holešovice | 08:20 | |
Kobylisy | 08:22 | |
Ládví | 08:25 | |
Střížkov | 08:27 | |
Prosek | 08:28 | |
Letňany | 08:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost