jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
14
Horky - Spořilov
trasa
zastávka
čas
Horky
06:59
vystoupit »
Pod Jezerkou
07:00
vystoupit »
Michelská
07:02
vystoupit »
Plynárna Michle
07:03
vystoupit »
Chodovská
07:04
vystoupit »
Teplárna Michle
07:06
vystoupit »
Spořilov
07:10
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.