trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 17:39 | |
Opatov | 17:41 | |
Chodov | 17:43 | |
Roztyly | 17:45 | |
Kačerov | 17:47 | |
Budějovická | 17:48 | |
Pankrác | 17:50 | |
Pražského povstání | 17:52 | |
Vyšehrad | 17:53 | |
I. P. Pavlova | 17:55 | |
Muzeum - C | 17:57 | |
Hlavní nádraží | 17:58 | |
Florenc - C | 18:00 | |
Vltavská | 18:02 | |
Nádraží Holešovice | 18:04 | |
Kobylisy | 18:07 | |
Ládví | 18:09 | |
Střížkov | 18:11 | |
Prosek | 18:12 | |
Letňany | 18:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost