trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 18:21 | |
Prosek | 18:23 | |
Střížkov | 18:25 | |
Ládví | 18:27 | |
Kobylisy | 18:29 | |
Nádraží Holešovice | 18:33 | |
Vltavská | 18:34 | |
Florenc - C | 18:36 | |
Hlavní nádraží | 18:38 | |
Muzeum - C | 18:39 | |
I. P. Pavlova | 18:41 | |
Vyšehrad | 18:43 | |
Pražského povstání | 18:44 | |
Pankrác | 18:46 | |
Budějovická | 18:47 | |
Kačerov | 18:49 | |
Roztyly | 18:52 | |
Chodov | 18:54 | |
Opatov | 18:57 | |
Háje | 19:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost