trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 15:41 | |
Prosek | 15:44 | |
Střížkov | 15:46 | |
Ládví | 15:48 | |
Kobylisy | 15:50 | |
Nádraží Holešovice | 15:53 | |
Vltavská | 15:55 | |
Florenc - C | 15:57 | |
Hlavní nádraží | 15:59 | |
Muzeum - C | 16:00 | |
I. P. Pavlova | 16:02 | |
Vyšehrad | 16:03 | |
Pražského povstání | 16:05 | |
Pankrác | 16:06 | |
Budějovická | 16:08 | |
Kačerov | 16:10 | |
Roztyly | 16:12 | |
Chodov | 16:14 | |
Opatov | 16:16 | |
Háje | 16:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost