trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 09:33 | |
Opatov | 09:35 | |
Chodov | 09:37 | |
Roztyly | 09:39 | |
Kačerov | 09:41 | |
Budějovická | 09:42 | |
Pankrác | 09:44 | |
Pražského povstání | 09:46 | |
Vyšehrad | 09:47 | |
I. P. Pavlova | 09:49 | |
Muzeum - C | 09:51 | |
Hlavní nádraží | 09:52 | |
Florenc - C | 09:54 | |
Vltavská | 09:56 | |
Nádraží Holešovice | 09:58 | |
Kobylisy | 10:01 | |
Ládví | 10:03 | |
Střížkov | 10:05 | |
Prosek | 10:06 | |
Letňany | 10:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost