trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 15:09 | |
Prosek | 15:11 | |
Střížkov | 15:13 | |
Ládví | 15:15 | |
Kobylisy | 15:17 | |
Nádraží Holešovice | 15:20 | |
Vltavská | 15:22 | |
Florenc - C | 15:24 | |
Hlavní nádraží | 15:26 | |
Muzeum - C | 15:27 | |
I. P. Pavlova | 15:29 | |
Vyšehrad | 15:31 | |
Pražského povstání | 15:32 | |
Pankrác | 15:34 | |
Budějovická | 15:35 | |
Kačerov | 15:37 | |
Roztyly | 15:39 | |
Chodov | 15:41 | |
Opatov | 15:43 | |
Háje | 15:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost