trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 13:04 | |
Opatov | 13:06 | |
Chodov | 13:08 | |
Roztyly | 13:10 | |
Kačerov | 13:12 | |
Budějovická | 13:13 | |
Pankrác | 13:15 | |
Pražského povstání | 13:17 | |
Vyšehrad | 13:18 | |
I. P. Pavlova | 13:20 | |
Muzeum - C | 13:22 | |
Hlavní nádraží | 13:23 | |
Florenc - C | 13:25 | |
Vltavská | 13:27 | |
Nádraží Holešovice | 13:29 | |
Kobylisy | 13:32 | |
Ládví | 13:34 | |
Střížkov | 13:36 | |
Prosek | 13:38 | |
Letňany | 13:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost