trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 11:41 | |
Opatov | 11:43 | |
Chodov | 11:45 | |
Roztyly | 11:47 | |
Kačerov | 11:49 | |
Budějovická | 11:51 | |
Pankrác | 11:53 | |
Pražského povstání | 11:54 | |
Vyšehrad | 11:56 | |
I. P. Pavlova | 11:58 | |
Muzeum - C | 12:00 | |
Hlavní nádraží | 12:01 | |
Florenc - C | 12:03 | |
Vltavská | 12:04 | |
Nádraží Holešovice | 12:06 | |
Kobylisy | 12:09 | |
Ládví | 12:11 | |
Střížkov | 12:13 | |
Prosek | 12:15 | |
Letňany | 12:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost