trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 16:55 | |
Opatov | 16:57 | |
Chodov | 16:59 | |
Roztyly | 17:01 | |
Kačerov | 17:03 | |
Budějovická | 17:05 | |
Pankrác | 17:06 | |
Pražského povstání | 17:08 | |
Vyšehrad | 17:10 | |
I. P. Pavlova | 17:12 | |
Muzeum - C | 17:14 | |
Hlavní nádraží | 17:15 | |
Florenc - C | 17:17 | |
Vltavská | 17:18 | |
Nádraží Holešovice | 17:20 | |
Kobylisy | 17:23 | |
Ládví | 17:25 | |
Střížkov | 17:27 | |
Prosek | 17:29 | |
Letňany | 17:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost