trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 16:16 | |
Prosek | 16:18 | |
Střížkov | 16:20 | |
Ládví | 16:22 | |
Kobylisy | 16:24 | |
Nádraží Holešovice | 16:28 | |
Vltavská | 16:29 | |
Florenc - C | 16:31 | |
Hlavní nádraží | 16:33 | |
Muzeum - C | 16:34 | |
I. P. Pavlova | 16:36 | |
Vyšehrad | 16:38 | |
Pražského povstání | 16:39 | |
Pankrác | 16:41 | |
Budějovická | 16:42 | |
Kačerov | 16:44 | |
Roztyly | 16:46 | |
Chodov | 16:48 | |
Opatov | 16:50 | |
Háje | 16:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost