jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
11
Horky - Spořilov
trasa
zastávka
čas
Horky
15:13
vystoupit »
Pod Jezerkou
15:14
vystoupit »
Michelská
15:16
vystoupit »
Plynárna Michle
15:17
vystoupit »
Chodovská
15:18
vystoupit »
Teplárna Michle
15:20
vystoupit »
Spořilov
15:30
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.