trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 08:45 | |
Opatov | 08:47 | |
Chodov | 08:49 | |
Roztyly | 08:51 | |
Kačerov | 08:53 | |
Budějovická | 08:55 | |
Pankrác | 08:56 | |
Pražského povstání | 08:58 | |
Vyšehrad | 09:00 | |
I. P. Pavlova | 09:02 | |
Muzeum - C | 09:04 | |
Hlavní nádraží | 09:05 | |
Florenc - C | 09:07 | |
Vltavská | 09:08 | |
Nádraží Holešovice | 09:10 | |
Kobylisy | 09:13 | |
Ládví | 09:15 | |
Střížkov | 09:17 | |
Prosek | 09:19 | |
Letňany | 09:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost