trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 21:22 | |
Prosek | 21:25 | |
Střížkov | 21:26 | |
Ládví | 21:29 | |
Kobylisy | 21:31 | |
Nádraží Holešovice | 21:34 | |
Vltavská | 21:36 | |
Florenc - C | 21:38 | |
Hlavní nádraží | 21:39 | |
Muzeum - C | 21:41 | |
I. P. Pavlova | 21:42 | |
Vyšehrad | 21:44 | |
Pražského povstání | 21:46 | |
Pankrác | 21:47 | |
Budějovická | 21:49 | |
Kačerov | 21:51 | |
Roztyly | 21:53 | |
Chodov | 21:54 | |
Opatov | 21:56 | |
Háje | 22:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost